Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vábení duhyISBN: 9788090862609
OKCZID: 128833370


Anotace

 

Romanticko-dobrodružná fantasy, v níž se hlavní hrdinka ocitá v říši dávných Atlantiďanů, jejíž vůdci si chtějí podmanit celý lidský svět.Běla je patnáctiletá středoškolačka s běžnými starostmi. Snad jen fantaskní sny, které se jí v noci zdají, jsou trochu zvláštní. Všední dny by mohly poklidně plynout, kdyby se náhle s jejím spolužákem, plachým Jonášem nestala převratná změna. Jeho mysl totiž ovládne bytost ze světa, o jehož dávné existenci lidé vždy pochybovali. Atlantiďané zánik své civilizace nejen přežili, ale hluboko pod mořskou hladinou vybudovali novou říši. Odtud mohou díky svým výjimečným schopnostem dodnes ovlivňovat život na pevnině a někteří mají s lidmi nevyřízené účty. Je to právě Běla, na kterou dolehne tíha rozhodnout se mezi světem lidí a Atlantiďanů, mezi válkou a mírem, pravdou a lží, ale hlavně mezi povinností, která jí velí udělat vše pro záchranu lidstva, a láskou k Atlantiďanovi Alesippovi.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)