Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2914743 obálek a 881912 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Fenomén ESG a jeho dopady do fungování organizací : informační servisRok: 2023
ISBN: 9788090872417
NKP-CNB: cnb003519743
OKCZID: 129013099

Citace (dle ČSN ISO 690):
Fenomén ESG a jeho dopady do fungování organizací: informační servis. Praha: Stálá konference českého práva, 2023. 32 stran. Skripta Stálé konference českého práva, 2023.


Anotace

 

Skripta SKČP Fenomén ESG a jeho dopady do fungování organizací vám přináší referáty JUDr. Petra Michala, JUDr. Petra Šuka, JUDr. Ing. Lenky Dupákové, Ing. Radka Špicara, Taťány Plecháčkové, JUDr. Pavla Smutného, Mgr. Jana Sůry, Miroslava Holana, Mgr. Petra Bohumského, Petra Jedličky, Ing. Reneé Smyčkové, Ing. Jiřího Pavla, JUDr. Romana Fialy a Vladimíra Valenty, kteří se sešli, aby sdíleli své názory a zkušenosti s fenoménem ESG. Skripta SKČP jsou projektem Stálé konference českého práva realizovaným od roku 2022. Jejich cílem je rozšiřovat myšlenky, které zaznívají na konferencích, sympoziích, kulatých stolech a dalších prezenčních akcích Stálé konference českého práva, i mimo přirozeně (zejména kapacitními důvody) omezený okruh účastníků, s nimiž se můžeme při těchto akcích reálně setkávat. Principem ediční řady Skripta SKČP je zaznamenat průběh jednotlivých akcí, zachovat autentický ráz přednesů a jen s nezbytnou mírou redakčních zásahů, představit nezkresleně a pokud možno v plném rozsahu příspěvky těch, kteří se aktivně účastní akcí jako referenti, koreferenti, startéři rozprav či diskutující.


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)