Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2436360 obálek a 678532 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kava Alex: Absolutní zlo

Rok: 2011
ISBN: 9788323879923
OCLC Number: (OCoLC)85026233
OKCZID: 111091818

Hodnocení: 4.2 / 5 (150 hlasů)


Anotace

 

Absolutní zlo je přiléhavý název pro kriminální román, který napsala Alex Kava . Nick Morelli, šerif v městečku Platte v srdci Nebrasky, musí být chytřejší, než se na první pohled zdá. Dokazuje to diplom z právnické fakulty Harvardu, který mu zarámovaný visí na zdi kanceláře. Navíc je inteligentní, sexy a charismatický chlapík. V Platte plyne život klidně a bez většího vzrušení. Až do dne, kdy se za městem najdou mrtvá těla dvou malých chlapců. Jedná se o brutální vraždu a podle provedení si je Nick jistý, že poznává rukopis vraha. K jeho velkému překvapení se ukáže, že tento podezřelý byl za své skutky usvědčen a popraven. Může se jednat o kopii původních vražd? Nick potřebuje pomoc a více informací. Psychologický portrét přijíždí sestavit expert FBI Maggie O´Dellová . Městečka Platte se mezitím zmocňuje panika. Lidé podezřívají jeden druhého a všichni se bojí o své děti. Vyšetřování se začíná komplikovat poté, co Morrelliho sestra hovoří s novináři a prozradí příliš mnoho informací o Nickově pátrání. Jako vrahova krutá odpověď se ztratí Nickův malý synovec. Pro Nicka a Maggie začíná nelítostný závod s časem. Podaří se jim dostihnout vraha dřív, než dokončí své hrůzné dílo?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Databázeknih.cz


Komentáře

vynikající
30.04.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.239.118...)