Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151204 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Proceedings of the Conference on semigroups and applications

Rok: c1998.
ISBN: 9789810233204
OKCZID: 110370390

Citace (dle ČSN ISO 690):
HOWIE, John M., ed. a RUŠKUC, Nik., ed. Proceedings of the Conference on semigroups and applications. Singapore: World Scientific, c1998. xiv, 273 s.


Anotace

This volume contains contributions from experts in the developing field of semigroup theory. The subject began by imitating group theory and ring theory, but quickly developed an impetus of its own, and the semigroup turned out to be a useful algebraic object in theoretical computer science.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení