Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889774 obálek a 872473 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Klavihrátky

( pracovní sešit 1 )Autor: Oplištilová Iva
Rok: 2009
ISBN: 9790260104655
NKP-CNB: cnb002029757
OKCZID: 110854929
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
OPLIŠTILOVÁ, Iva. Klavihrátky [hudebnina]. Ilustrace Marta KELLEROVÁ. 1. vyd. Praha: Editio Bärenreiter Praha, 2009. 4 sv.


Související

  • pracovní sešit 2 Rok vydání: 2009
  • pracovní sešit 3 Rok vydání: 2009
  • přípravný pracovní sešit Rok vydání: 2009Anotace

 

První sešit Klavihrátek vede k procvičování hlavních oblastí hudební nauky (noty, intervaly, posuvky a td.). Věnuje se tonálnímu cítění a přípravě s hudebními formami. Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné trendy ve světovém vývoji metodiky. Snaha rozvíjet hudebnost dítěte jako celek, začlenit hudebně teoretické poznatky do výuky hry na nástroj a vyvážit racionální a emocionální složku hudebního vzdělávání – to vše jsou hlavní jmenovatele Klavihrátek. Systematicky utříděné sborníky podnětů a nápadů k hodinám hry na klavír využije každý pedagog podle svých potřeb a individuálních možností dítěte. Hudební teorie se učí přímo u klavíru, s tužkou v ruce a ve spojení s praktickým použitím daného problému. Nápaditá kreslená cvičení dětem přiblíží tónový prostor a souvislosti v něm. Hravou, názornou a lehce srozumitelnou formu učení ocení i rodiče-nehudebníci.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)