Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2633367 obálek a 789872 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

ZpěvníkAutor: Karel Zich
ISBN: 9790706556314
OKCZID: 128068023


Anotace

 

75 písní obsažených ve zpěvníku je průřezem jeho celoživotní intenzivní tvorby. Najdete v něm písně z doby kdy působil ve Spirutuál kvintetu, kapele Flop, spolupracoval s Lenkou Filipovou, Wandou Jackson, natočil duety s Pavlem Bobkem, Petrou Janů, Jitkou Zelenkovou a dalšími. Jeho hudební výběr byl významně ovlivňován láskou k rock´n´rollu Elvise Presleyho. Zichův originální témbr si naklonil srdce nepřeberného množství posluchačů. Díky zpěvníku Karla Zicha si budete moci zazpívat známé songy jako např. Máš chuť majoránky, Mosty, Není všechno paráda, Sám se svou kytarou, Takový nejsi, Tak čau, Vejdi, Za to může rock´n´roll, Zelené pláně, Doney Gal, Beatles bylo víc a mnohé další.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)