Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3161854 obálek a 952600 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Monika Kopčilová Mešková
EAN: 9990004243842
ISBN: 9788088525394
ISBN: 9788088525387
OKCZID: 129755121
Hodnocení:
5.0 / 5
(9 hlasů)
Co můžou mít společného kardiochirurg, učitelka v mateřské škole, psycholožka a svářeč? Propletené osudy, komplikované vztahy a bolavá srdce. Jeden je má denně na operačním sále, jiný ve svém nitru. I ten nejhodnější člověk může najít v sobě pomstychtivost a zlobu. I dobré srdce může vlivem okolností ztvrdnout na kámen. Zdaleka ne všechna tajemství lidského vnímání byla prozkoumána a vysvětlena. Co si v sobě nosíme? A má člověk duši? Někdo na ni věří, jiný ne. Podle mnoha věřících přicházíme na svět s duší čistou a jen trnitá cesta životem nás někdy nutí dělat věci, které jsou v rozporu s její čistotou. Zlo je kolem nás stejně jako dobro, někdy jdou životem ruku v ruce. Dramata v nemocnici, láska, nemoc, nenávist a pomsta, život, zločin a smrt. To vše najdete v psychologickém dramatu o zdánlivě obyčejných lidech. Naděje ale umírá poslední, je stále s námi. Naděje na lásku, víru v sebe i ostatní lidi a zejména v odpuštění.