Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151651 obálek a 950616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Cena vítězství

Autor: Pavel, Ota
Rok: 1968
NKP-CNB: cnb000423103
OCLC Number: (OCoLC)85213638
OCLC Number: (ocolc)85213638
OKCZID: 111382491
Vydání: Vyd. 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
PAVEL, Ota. Cena vítězství. Vyd. 1. Praha: Naše vojsko, 1968. 211 s., [48] s. obr. příl. Máj : knižnice československé mládeže, sv. 102.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Výbor ze dvou autorových knih ze sportovního prostředí zahrnuje podstatnou část reportáže ze zájezdu našeho armádního fotbalového týmu do USA "Dukla mezi mrakodrapy" (ve výboru pod tímž názvem), knihy poctěné Cenou ministra národní obrany, a nejlepší příběhy ze souboru reportáží, črt a povídek o populárních sportovcích "Plná bedna šampaňského" (Poslední zápas Františka Kloze, Když ti to nejede, Výstup na Eiger, Plná bedna šampaňského, Vývrtka smrti, Salto nazad, Dva bratři, Jak to tenkrát běžel Zátopek), z knihy, která získala cenu v literární soutěži nakladatelství Naše vojsko.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Přidat komentář a hodnocení