Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150225 obálek a 950558 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Rychnovský, Boris
NKP-CNB: cnb000028519
OCLC Number: 39575473
OKCZID: 128487445
Citace (dle ČSN ISO 690):
RYCHNOVSKÝ, Boris. The reproduction of Microtus arvalis under various temperature and lighting conditions. Praha: Academia, 1985. 37 s. Přírodovědné práce ústavů Československé akademie věd v Brně =, Acta scientiarum naturalium Academiae scientiarum bohemoslovacae, Brno. Nova series, fasc. 7.
Buďte první a doplňte chybějící anotaci.