Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151204 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Blažek, Antonín
Rok: 1972
NKP-CNB: cnb000126528
OCLC Number: (OCoLC)42161027
OKCZID: 128547089
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
BLAŽEK, Antonín. Termická analýza. 1. vyd. Praha: SNTL, 1972. 294, [2] s. Řada chemické literatury, sv. 25.
Autor se zabývá principy a využitím dvou základních experimentálních metod termické analýzy - termogravimetrií a diferenčně termickou analýzou. Obě metody, spočívající ve sledování jak fyzikálních, tak i chemických jevů,sepoužívají zejména v chemii, geologii, mineralogii a metalurgii. Volbu vhodného přístroje pro aplikaci obou metod termické analýzy usnadňuje kapitola, věnovaná vývoji a zejména pak popisu nynějšího stavu těchto zařízení ve světě.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze