Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147189 obálek a 949774 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hraběnka Coselová

Autor: Kraszewski Józef Ignacy
Rok: 1974
NKP-CNB: cnb000136527
OCLC Number: (OCoLC)42090557
OCLC Number: (ocolc)42090557
OKCZID: 112495707
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
KRASZEWSKI, Józef Ignacy. Hraběnka Coselová. Překlad Helena TEIGOVÁ. Vyd. 1. Praha: Svoboda, 1974. 357 s. Omnia.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Historický román polského realistického spisovatele (1812-1887) zavádí na dvůr saského kurfiřta a polského krále Augusta II. v Drážďanech na počátku osmnáctého století. Vypráví skutečný příběh Anny Hoymové, později hraběnky Coselové, která jako milenka Augusta II. hrála významnou úlohu na královském dvoře i ve světové politice, až se nakonec stala obětí intrik. Klasické dílo polské historické literatury se stalo u nás populární zásluhou televizního přepisu.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení