Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150940 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Češka Jaroslav
Rok: 1967
NKP-CNB: cnb000423093
OCLC Number: (OCoLC)42147613
OCLC Number: (ocolc)42147613
OKCZID: 112493484
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ČEŠKA, Jaroslav. Mechanizace a automatizace v průmyslové výrobě. Praha: SEVT, 1967. 287, [1] s. Zkoumání a rozbor.
Úkolem publikace je výklad, jak lze statistickými metodami zjistit a zhodnotit úroveň průmyslové mechanizace a automatizace. Zkoumá dílčí i komplexní mechanizaci a automatizaci a uvádí ukazatele, jejichž soustava je podkladem výzkumu ekonomické efektivnosti této techniky a jejího vlivu na růst produktivity práce a snížení vlastních nákladů. Zvláštní pozornost je věnována odstraňování a omezování práce fyzicky namáhavé a nebezpečné a práce v prostředí zdraví škodlivém a nebezpečném.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze