Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3153082 obálek a 950729 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Prostatourethritis a prostatismus

Autor: Kočvara Svatopluk
Rok: 1972
NKP-CNB: cnb000437226
OCLC Number: (OCoLC)4959231
OCLC Number: (ocolc)4959231
OKCZID: 112863668
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
KOČVARA, Svatopluk. Prostatourethritis a prostatismus. 1. vyd. Praha: Avicenum, 1972.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Práce se zabývá značně rozšířenými chorobami dolních cest močových a vývodného systému spermatického. Uvádí důležitá anatomická fakta, související se vznikem zánětlivého procesu, a rozděluje tato onemocnění do pěti skupin.Podává přehled všech organismů, které přicházejí v úvahu jako příčina zánětů urogenitálního systému, všímá si patogenese a sleduje klinický obraz nemoci. Velkou pozornost věnuje vyšetřovacím metodám a stanovení správné diagnózy.Zabývá se rovněž terapií, kterou rozděluje na léčbu etiologickou, patogenetickou a na praktický souhrn léčení.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení