Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Analýza současného pojetí prevence

Autor: Drbal Ctibor
Rok: 1968
NKP-CNB: cnb000447467
OCLC Number: (OCoLC)42181340
OCLC Number: (ocolc)42181340
OKCZID: 111307590
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
DRBAL, Ctibor. Analýza současného pojetí prevence. 1. vyd. Praha: SZdN, 1968. 101, [2] s.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Publikace neprobírá látku všestranně. Soustřeďuje se hlavně na problémy, jež zkoumány z pozic a úkolů lékařských věd mohou být aplikovány na podmínky socialistické společnosti. Objasňuje konkrétně historickou podmíněnost pojetí prevence, pojem prevence, organismus, biologické a sociální prostředí, zdraví a nemoc, otázku etiologie, vztah prevence a terapie a celkové závěry pro pojetí, zaměření a perspektivy prevence v socialistické společnosti.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Přidat komentář a hodnocení