Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889447 obálek a 872246 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

O prvotním křesťanstvíAutor: Ranovič, Abram Borisovič
Rok: 1963
NKP-CNB: cnb000474141
OCLC Number: (OCoLC)42107381
OKCZID: 114079741

Citace (dle ČSN ISO 690):
RANOVIČ, Abram Borisovič. O prvotním křesťanství. Překlad Bohuslav KOUTNÍK. Vydání I. Praha: Nakladatelství politické literatury, 1963. 505 stran.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )
Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Druhá úvodní stať J.A. Lencmana hodnotí nové objevy a literaturu. Práce A.B. Ranoviče jsou většinou přísně vědecké. Zkoumají prameny ke studiu sociálních kořenů křesťanství, historickou úlohu prvotního křesťanství, jeho filosofii, montanisty a dějiny rané křesťanské církve. Závěrem je uveřejněna recenze knihy R.J. Vippera Vznik křesťanské literatury. Tuto tématiku doplňují tři populární články o rané křesťanské literatuře, křesťanských obřadech a společenských ideálech prvotního křesťanství.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)