Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Forejt Jindřich
Rok: 1961
NKP-CNB: cnb000517194
OCLC Number: (OCoLC)85333599
OCLC Number: (ocolc)85333599
OKCZID: 112506555
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
FOREJT, Jindřich. Pracujeme s charakteristikami elektronek a tranzistorů: určeno stř. techn. pracovníkům v slaboproudé elektrotechnice. 1. vyd. Praha: SNTL, 1961. 177, [1] s. Řada elektrotechnické literatury.
Úvod do grafických výpočtů, v elektronice nezbytných, s praktickými návody k řešení obvodů s elektronkami, výbojkami i s polovodičovými prvky. Výpočtové metody jsou doplněny charakteristikami prvků i složitějších obvodů.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze