Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151204 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Základy chemické výroby

Autor: Karel Andrlík, Josef B. Bareš, Jaroslav Kadlec, A. Kohlík
Rok: 1947
NKP-CNB: cnb000710688
OCLC Number: (ocolc)85424962
OKCZID: 129034149

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
ANDRLÍK, Karel. Základy chemické výroby. II. vydání. Praha: Josef Hokr, 1947. 797-[II] s.

Digitální objekty


Anotace

Technologie vody, plynů, hnojiv, barev, anorganických lučebnin, paliv, ochrany kovů, sklářství, tuků, mýdla, vosků, cukrovarnictví, škrobařství, celulozy a papíru, pivovarnictví, vinařství, lihovarnictví a octářství, kaučuku, laků i natěradel, silic a pryskyřic, koželužnictví, klihu a želatiny, potravin a umělých hmot.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU



Přidat komentář a hodnocení