Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149792 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

O daňových aktualitách z hlediska hospodářského: přednesl Frant. Blanda ve schůzi pořádané dne 20. dubna 1931 v Praze

Autor: Blanda, František
Rok: 1931
NKP-CNB: cnb000935503
OCLC Number: (OCoLC)36136706
OKCZID: 128667237

Dostupné také jako: Digitalizovaný dokument  


Citace (dle ČSN ISO 690):
BLANDA, František. O daňových aktualitách z hlediska hospodářského. V Praze: V komisi knihkupectví F. Řivnáče, 1931. 15 s. Sbírka přednášek pořádaných Českou národohospodářskou společností, období 1930-31, č. XII.

Digitální objekty

(dostupné online komukoliv)
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Buďte první a doplňte chybějící anotaci.

Napište na knížku první komentář!