Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147672 obálek a 949973 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Němeček, Jaroslav, 1944-
Rok: 2005
NKP-CNB: cnb001644336
OKCZID: 128897413
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
NĚMEČEK, Jaroslav. Strašidla v nesnázích. 2. vyd. Praha: Čtyřlístek, 2005. 68 s.
Dva podvodníci vyhnali z hradu Bezzub všechna poctivá strašidla a nahradili je imitacemi, které klamou návštěvníky. Čtyřlístek pomáhá strašidlům vrátit se na hrad. V druhém příběhu se Čtyřlístek snaží zabránit Zádrhelovi, aby změnil dějiny a překazil založení města Třeskoprsk a hradu Bezzub.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze