Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2874271 obálek a 865554 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Filosofie a současnostAutor: Cvekl Jiří
Rok: 1966
NKP-CNB: cnb000443741
OCLC Number: (OCoLC)42167615
OKCZID: 112543608
Vydání: Vydání I.

Citace (dle ČSN ISO 690):
CVEKL, Jiří. Filosofie a současnost. Vydání I. Praha: Státní pedagogické nakladatelství, 1966. 171 stran. Na pomoc učiteli.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Studie neplní ani funkci učebního textu, ani přímo učební pomůcky. Předpokládá však znalost alespoň základních poznatků, vyjádřených v ní stručně v nových souvislostech. Zaměřuje se na pedagogy, kteří vyučují filosofické látce, seznamuje je s vývojovými tendencemi současné marxistické filosofie, prohlubuje jejich informovanost a skýtá podněty pro hlubší promýšlení vlastní pedagogické praxe. Objasňuje problémy filosofické propedeutiky, některé základní otázky marxistické filosofie, jedince a světový názor, poměr filosofie k politice a pedagogice.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)