Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2323376 obálek a 585616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čihař, Jiří

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Čihař, Jiří
Rok: 1930-2009

Biogr./Hist. údaje: Narozen 21. 10. 1930 v Praze, zemřel 2009. RNDr., přírodovědec, zoolog (specialista v oborech ichtyologie, herpetologie, batrachologie), popularizátor, spisovatel, fotograf a překladatel. Autor odborných a vědeckých publikací, populárních knih a ecyklopedií, cestopisů a fantasy povídek.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Jiří Čihař

RNDr. Jiří Čihař (21. října 1930, Praha – 2009) byl český přírodovědec, zoolog, popularizátor, spisovatel, fotograf a překladatel. Dvounásobný držitel ocenění Českého literárního fondu, autor řady odborných a vědeckých publikací, populárních knih a ecyklopedií, cestopisů a fantasy povídek.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: