Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2411577 obálek a 657393 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Křivohlavý, Jaro

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Křivohlavý, Jaro
Rok: 1925-2014

Biogr./Hist. údaje: Narozen 19. 3. 1925 v Třebenicích, zemřel 27. 12. 2014 v Praze. Prof., PhDr., CSc., psycholog, spisovatel, autor publikací z oboru psychologie zdraví, experimentální psychologie, logoterapie, pozitivní psychologie a problematika manželského života.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Jaro Křivohlavý

Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý, CSc. (19. března 1925 Třebenice – 27. prosince 2014 Praha) byl český psycholog a spisovatel. Zabýval se psychologií zdraví, experimentální psychologií, logoterapií, pozitivní psychologií a problematikou manželského života. Napsal řadu populárně-vědeckých knih věnovaných mj. tématům štěstí, stresu, stárnutí nebo odpuštění a jeho pozitivním vlivu na lidské zdraví.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: