Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2672684 obálek a 807516 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Silva-Tarouca, Arnošt

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Silva-Tarouca, Arnošt
Rok: 1860-1936
Oblast působnosti: botanici, dendrologové, politici

Biogr./Hist. údaje: Narozen 3. 1. 1860 v Čechách pod Kosířem, zemřel 15. 8. 1936 ve Schweigernu (Německo). Dendrolog, botanik, politik (poslanec, ministr zemědělství) a myslivec, práce z oboru.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Arnošt Silva-Tarouca

Arnošt Emanuel hrabě Silva-Tarouca (někdy Sylva-Taroucca), v německojazyčných pramenech též Ernst Emanuel Graf von Silva-Tarouca (Arnošt Emanuel hrabě Silva-Tarouca, vévoda Tellez da Sylva, markýz ze Strévi a Saccabonello etc., rytíř řádu sv. Jiří, 3. ledna 1860 Čechy pod Kosířem – 15. srpna 1936 Schwaigern), byl rakousko-uherský, respektive český šlechtic, právník, dendrolog a politik. V letech 1917–1918 byl posledním ministrem zemědělství Předlitavska.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: