Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2552840 obálek a 741542 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Bárta, Dan

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Bárta, Dan
Rok: 1969-

Biogr./Hist. údaje: Narozen 14. 12. 1969 v Karlových Varech. Rockový zpěvák, hudebník, textař, fotograf vážek, art director nakl. Taita publishers.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Dan Bárta

Dan Bárta (* 14. prosince 1969 Sokolov) je český zpěvák, textař a fotograf. Je známý mimo jiné ze skupin Alice, Die el. Eleffant!?, Sexy Dancers, J.A.R. nebo z jazzového projektu Illustratosphere. V devadesátých letech zpíval také v muzikálech Jesus Christ Superstar a Evita a také se účastnil na projektu kytaristy Jiřího Urbana a basisty Zdeňka Kuba z Arakainu - Project KAIN z roku 1999. Je držitelem několika cen Akademie české populární hudby, v roce 2006 se umístil třetí v anketě Český slavík. Hrál také v několika filmech. Nejznámější zůstává asi role vodníka ve filmu Kytice režiséra F. A. Brabce z roku 2000.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: