Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2385996 obálek a 592234 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Toje, Asle

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Toje, Asle
Rok: 1974-

Biogr./Hist. údaje: Norský komentátor a odborník v oblasti zahraniční politiky.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Asle Toje

Asle Toje (born February 16, 1974) is a Norwegian foreign policy scholar and commentator. He is the Research Director at the Norwegian Nobel Institute. Toje is a regular contributor to the Norwegian foreign policy debate, including as a regular columnist in the Klassekampen and ErlikOslo. Toje has family roots on the island of Utsira. He grew up at Byremo and in Drøbak.Toje is a proponent of Neoclassical realism. In the Norwegian foreign policy discourse he has been a proponent of limited government, a free market economy, and social conservatism. He has been a spokesman for a strong defense and close ties to U.S. foreign policy in the same tradition as Radosław Sikorski and Anders Fogh Rasmussen.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: