Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2200105 obálek a 554569 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vega, Suzanne

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Vega, Suzanne
Rok: 1959-

Biogr./Hist. údaje: Narozena 11.7.1959 v Kalifornii. Rocková zpěvačka.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Suzanne Vega

Suzanne Vega (* 11. července 1959 Santa Monica, USA) je americká folková zpěvačka. Narodila se v Santa Monice v rodině počítačové analytičky švédsko-německého původu. Její nevlastní otec Ed Vega působil jako učitel a spisovatel. Vyrůstala v hispánské čtvrti.Mezi její největší hity patří Luka, Tom´s Diner nebo New York is a Woman. Mezi její hudební přátele patří mj. dnes slavný fotograf a původně i textař Brian Rose, se kterým spolupracovala především na počátku své kariéry. Suzanne má dceru Ruby (narozena 1994). V České republice měla již 15 koncertů, poslední v červenci 2011 ve 4 městech v rámci jejího evropského turné.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: