Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hobbes, John Oliver

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Hobbes, John Oliver
Rok: 1867-1906

Biogr./Hist. údaje: Britská spisovatelka.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

John Oliver Hobbes

Pearl Mary Teresa Craigie (November 3, 1867 – August 13, 1906) was an Anglo-American novelist and dramatist who wrote under the pen-name of John Oliver Hobbes. Though her work fell out of print in the twentieth-century, her first book Some Emotions and a Moral was a sensation in its day, selling eighty-thousand copies in only a few weeks.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: