Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2385996 obálek a 592234 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Sedláček, Vojtěch

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Sedláček, Vojtěch
Rok: 1947-
Oblast působnosti: matematici, technici, politici, podnikatelé

Biogr./Hist. údaje: Narozen 3. 3. 1947 v Praze. Podnikatel, matematik, technik, programátor, politik, zakladatel Agentury ProVás s.r.o., která vytváří pracovní a podnikatelské příležitosti pro osoby se zdravotním omezením. Autor sbírky českých plakátů a výroční publikace o hodinách a orlojích.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Vojtěch Sedláček

Vojtěch Sedláček (born 1947 in Prague) is a Czech entrepreneur, who established Obsluzna spol. (1995) and Agentura ProVas (1996). Both companies have a mission of creating employment and business opportunities for people with disabilities. In 1973 Vojtech Sedlacek married Jaroslava Vagnerova (maiden name), with whom he has four daughters and one son.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: