Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2093289 obálek a 515716 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dorff, Stephen

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Dorff, Stephen
Rok: 1973-

Biogr./Hist. údaje: Americký herec a producent.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Stephen Dorff

Stephen Dorff (* 29. července 1973 Atlanta, Georgie, USA) je americký filmový a televizní herec, syn hudebního skladatele a producenta Steve Dorffa. Svou kariéru zahájil koncem osmdesátých let, kdy hrál v menších rolích v několika seriálech a reklamách. Filmovou kariéru zahájil v roce 1987 v horroru Vrata do podsvětí. Později hrál například ve filmech Vesmírní trakeři (1996), Blade (1998), Šílený Cecil (2000) nebo Odnikud někam (2010). Mimo to hrál také v různých hudebních videoklipech, například k písni „Everytime“ zpěvačky Britney Spears. V roce 1996 hrál roli transvestity Candy Darling v životopisném filmu Střelila jsem Andyho Warhola pojednávajícím o feministické spisovatelce Valerii Solanas.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: