Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2160421 obálek a 531661 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Allen, David

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Allen, David
Rok: 1945-
Oblast působnosti: poradci

Biogr./Hist. údaje: Americký poradce v oblasti produktivity práce a managementu času.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

David Allen

David Allen (* 28. prosince 1945) patří k nejvýznamnějším osobnostem v oblasti produktivity práce a proslul jako autor time managementové metody Getting Things Done – GTD (v češtině Mít vše hotovo). Její principy shrnul ve stejnojmenné knize „Getting Thing Done: The Art of Stress-free Productivity“ (2001), která se stala bestsellerem – byla přeložena do více než 30 jazyků a prodalo se jí přes milion výtisků. Česky vyšla pod názvem „Mít vše hotovo: Jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře“ (Jan Melvil Publishing, 2008). I u nás si kniha získala tisíce fanoušků a dočkala se několika dotisků.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: