Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2181730 obálek a 541855 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Braungart, Michael

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Braungart, Michael
Rok: 1958-

Biogr./Hist. údaje: Německý chemik, ekologický aktivista.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Michael Braungart

Michael Braungart (born 1958 in Schwäbisch Gmünd) is a German chemist who advocates that humans can make a positive instead of a negative environmental impact by redesigning industrial production and therefore that dissipation is not waste. A former Greenpeace activist who once lived in a tree as protest, he is now considered to be a visionary environmental thinker.Founder of EPEA International Umweltforschung GmbH in Hamburg, Germany, and co-founder of MBDC McDonough Braungart Design Chemistry in Charlottesville, Virginia, Dr. Braungart is currently a professor of Process Engineering at the University of Applied Sciences in Suderburg (Fachhochschule Nordostniedersachsen), also serving as director of an interdisciplinary materials flow management masters program.He currently holds the Cradle-to-Cradle chair at the Erasmus University Rotterdam, the Netherlands.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: