Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Muchow, Jan P.

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Muchow, Jan P.
Rok: 1971-

Biogr./Hist. údaje: Narozen 21.6.1971. Hudební skladatel, režisér a producent videoklipů, herec.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Jan P. Muchow

Jan P. Muchow (* 21. června 1971 Rathenow, Německá demokratická republika, nyní Spolková republika Německo) je český hudebník, hudební skladatel, hudební producent a příležitostný herec, člen skupin Ecstasy of Saint Theresa a Umakart. Složil hudbu k více než desítce českých filmů. Jde o držitele tří ocenění Český lev za nejlepší hudbu ve filmech Jedna ruka netleská, Grandhotel a Ve stínu, nominace také obdržel za filmy Václav a Samotáři. Dále ztvárnil hudbu například k seriálům První krok a Ordinace v růžové zahradě, filmům Muži v naději nebo Šeptej, kde ztvárnil jednu z postav. S Michalem Novinskim je autorem soundtracku k ukázce dokumentu Tomáše Kudrny Hledá se prezident (2013).

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: