Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2553410 obálek a 741749 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Usui, Mikao

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Usui, Mikao
Rok: 1865-1926

Biogr./Hist. údaje: Narozen 15.8.1865 v Yago (Japonsko), zemřel 9.3.1926 v Tokiu. Křesťanský teolog, religionista, později badatel v buddhistických spisech a zakladatel metody reiki.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Mikao Usui

Mikao Usui (臼井甕男, 15 August 1865 – 9 March 1926, commonly Usui Mikao in Japanese) was the founder of a form of spiritual practice known as Reiki, used as a complementary therapy for the treatment of physical, emotional, and mental diseases. According to the inscription on his memorial stone, Usui taught Reiki to over 2000 people during his lifetime. Sixteen of these students continued their training to reach the Shinpiden level, a level equivalent to the Western third degree, or Master level. Usui died on 9 March 1926 of a stroke.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: