Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2123683 obálek a 525259 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Cole, Cheryl

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Cole, Cheryl
Rok: 1983-
Oblast působnosti: zpěvačky

Biogr./Hist. údaje: Britská zpěvačka.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Cheryl Cole

Cheryl Ann Fernandez-Versini (* 30. června 1983 ve znamení Raka v Anglii; rozená Tweedy, později Cole) je anglická zpěvačka, členka britské dívčí skupiny Girls Aloud. Narodila se jako čtvrtá v pořadí z pěti sourozenců (má tři bratry a sestru). Byla jednou z porotkyň britského X-Factoru. Za manžela měla fotbalistu Ashleyho Cola, rozvedli se v roce 2010. Znovu se provdala 7. července 2014 za Francouze Jean-Bernarda Fernandez-Versiniho. Jejími největšími hity se staly Parachute, Fight for this love, Call My Name nebo třeba Promise ThisBěhem dětství předváděla módu na mnoha módních přehlídkách, zpívala, hrála divadlo a vyhrála soutěž v baletu.Vyhrála soutěž Nejhezčí dívka z Newcastlu. Objevila se ve dvou britských reklamách. Ve škole získala přezdívku Chez, po škole začala pracovat jako servírka a v roce 2002 se přihlásila do Pop Stars. Poprvé zpívala již ve 12 letech, jejím nejoblíbenějším filmem je Ghost a hercem George Clooney a Denzel Washington.Cheryl miluje teplo, oblíbeným jídlem je čína a naopak nemá ráda buráky s máslem a olivy. Má ráda oblékaní, líčení a tanec. První nahrávkou, kterou si koupila byla píseň Never Gonna Give You Up od Ricka Ashleyho a jako první koncert, na který šla byl koncert skupiny Steps. Její oblíbená čísla jsou 3 a 7, nejoblíbenějším dnem je pondělí a její dobrou vlastností je její loajalitaV roce 2010 prodělala malárii, která ji málem stála život.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: