Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631722 obálek a 789007 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Meyer-Landrut, Lena

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Meyer-Landrut, Lena
Rok: 1991-

Biogr./Hist. údaje: Německá hudebnice, zpěvačka. Vítězka soutěže Eurovision Song Contest 2010.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Lena Meyer-Landrut

Lena Johanna Therese Meyer-Landrut (* 23. května 1991 Hannover, Německo), známější jako Lena, je německá zpěvačka, známá především díky vítězství na Eurovision Song Contest 2010 v Oslu s písní "Satellite". O rok později znovu reprezentovala Německo na Eurovizi v Düsseldorfu, kde s písní "Taken By A Stranger" obsadila 10. místo.Její první tři singly obsadily místa v nejlepší pětici německé hitparády, píseň "Satellite" se s dvojnásobnou platinovou deskou stala digitálně nejprodávanějším singlem v Německu. Dodnes Lena vydala tři alba, My Cassette Player, Good News a Stardust. Debutového alba, oceněného pěti zlatými deskami, se jen v Německu prodalo 500 000 kopií.Na MTV Europe Music Awards 2011 byla vyhlášena německým a evropským počinem roku.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: