Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zahradnické vychytávky : objevte plný potenciál své zahradyAutor: Huw Richards, Pavla Doubková
ISBN: 9788024282909
OKCZID: 128889036

Citace (dle ČSN ISO 690):
RICHARDS, Huw. Zahradnické vychytávky: objevte plný potenciál své zahrady. Překlad Pavla DOUBKOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 221 stran. Esence.


Anotace

 

Praktická zahradnická příručka uvádí nápadité tipy a triky, jak s co nejmenší námahou a s minimálními náklady založit zdravou zeleninovou zahradu.Autor ukazuje, jak rostliny kombinovat tak, aby úroda byla co nejbohatší, kam ideálně umístit kompost a jak co nejlépe využít prostor a rozvrhnout plochu. Tipy na bylinkovou zahrádku a přehled jedlých květin pro smíšenou výsadbu poslouží jako inspirace pro každého, kdo má chuť experimentovat.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)