Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2170772 obálek a 536295 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Tak takhle ne!

ISBN: 9788026214915
OKCZID: 128093210

Citace (dle ČSN ISO 690):
SPRINGER, Nathalie. Tak takhle ne!: úspěšná sebeobrana proti manipulaci. Překlad Michaela WEBEROVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2019. 214 stran.
Zdroj:


Anotace

 

Všichni to známe – velkohubí kolegové, arogantní šéfové, obtížní zákazníci a vzpurní podřízení nás někdy dokážou pořádně rozhodit.Ze všech setkání s lidmi, která jsme zažili, nám právě konfrontace s těmi problematickými obzvlášť dobře utkví v paměti. Leckdy nám dokáže pořádně zkomplikovat život a nepoměrně jej ztížit. Určité typy zkrátka dokážou jednou jedinou větou stisknout naše červené tlačítko. Není však nijak obtížné zbavit se v těchto situacích strachu a ochromení, získat zpět ztracenou schopnost jednat, a navíc začít znovu respektovat svou potlačovanou citlivost a uctít ji. Pokud odpovíte kladně na následující otázky, je tato kniha právě pro vás.„Chtěla bych se umět lépe prosadit.“„Chtěl bych být pohotovější.“„Chci působit suverénněji.“„Chtěl bych být méně závislý na hodnocení ostatních.“„Chtěla bych se naučit všechno tak neprožívat.“Nathalie Springer je germanistka a novinářka. Má desetiletou praxi v koučování podnikatelů a vedoucích pracovníků.Catharina Wilhelm vystudovala medicínu a působí v oblasti PR jako koučka a vedoucí lekcí čchi-kungu. Má téměř pětadvacetiletou zkušenost z mezinárodních PR a mediálních agentur.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.236.97...)
 
 
 

Seznam literatury