Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2747094 obálek a 845224 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Praktický průvodce koncem životaAutor: Regina Slámová
ISBN: 9788026612797
OKCZID: 127924644

Citace (dle ČSN ISO 690):
SLÁMOVÁ, Regina, Alžběta MARKOVÁ, Petra KUBÁČKOVÁ a Barbora ANTONOVÁ. Praktický průvodce koncem života: rozcestník pro nemocné a pečující. 1. vydání. Brno: Edika, 2018. 158 stran.

Hodnocení: 4.8 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

Rozcestník pro nemocné a pečující Jak žít s nemocí? Kde hledat vhodnou službu a adekvátní pomoc? Jak mít život ve svých rukách do poslední chvíle? A jak se o nemocné a umírající starat? Tato kniha je praktickým průvodcem pro nevyléčitelně nemocné, ale i jejich okolí. Nenajdeme v ní univerzální návod na dobrou smrt, ale spoustu praktických rad a doporučení, která pomohou zvládat každodenní situace v obtížném období závěru lidského života.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

eReading.cz
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)