Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907967 obálek a 878235 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

PsychologieAutor: Atkinson, Rita L.
Rok: 2003
ISBN: 9788071786405
NKP-CNB: cnb001242719
OCLC Number: (OCoLC)53273624
OKCZID: 110003674
Vydání: 2., aktualiz. vyd., V Portálu 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
Psychologie. Překlad Erik HERMAN, překlad Miroslav PETRŽELA, překlad Dagmar BREJLOVÁ. 2., aktualiz. vyd., V Portálu 1. Praha: Portál, 2003. xxii, 751 s.

Hodnocení: 4.4 / 5 (151 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků, včetně nových výsledků výzkumu, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem. V knize jsou pokryty hlavní oblasti psychologie: historie a metodologie oboru, neurobiologické základy lidského chování, kognitivní psychologie, emoce a motivace, psychologie osobnosti, psychický vývoj, sociální chování, psychopatologie a psychoterapie. Text je doplněn množstvím schémat, fotografií a grafů. Vede čtenáře k utváření vlastních názorů a klade důraz na praktické využití získaných poznatků. Systematický výklad je oživen řadou partií věnovaných otevřeným problémům: Je agresivní chování vrozené nebo naučené? Existují vytěsněné vzpomínky?Tyto a další otázky současné psychologie si kladou přední odborníci na stránkách publikace, která vyšla v USA již ve třináctém vydání. Kniha je určena studentům psychologie, učitelství, lékařství a sociálních oborů, psychologům, pedagogům, sociálním pracovníkům, zdravotníkům, manažerům, středoškolákům připravujícím se na studium psychologie a dalším zájemcům o psychologii.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Antikvariát Kodytek
Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)