Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2475349 obálek a 698011 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory : velmi praktický návod, jak se domluvit téměř s každýmAutor: Peter G. Boghossian, James A. Lindsay, Svatoslav Gosman
ISBN: 9788072529049
OKCZID: 128680933

Citace (dle ČSN ISO 690):
BOGHOSSIAN, Peter G. Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory: velmi praktický návod, jak se domluvit téměř s každým. Překlad Svatoslav GOSMAN. Vydání první. Praha: Práh, 2021. 222 stran.


Anotace

 

Autoři seznamují s konverzačními technikami, které jsou nezbytné k vedení rozhovorů na různá kontroverzní témata jako klimatická změna, náboženské přesvědčení, genderová identita, rasová otázka, chudoba, imigrace nebo otázka kontroly prodeje zbraní.Boghossian a Lindsay vás naučí, jak vzbudit u partnera během dialogu pochybnosti a jak následně otevřít jeho mysl. Postupně provádějí čtenáře různými úrovněmi konverzace - od úplných základů, jakými jsou rady a návody pro vedení kvalitního dialogu, až po techniky na úrovni expertů, které se dají uplatnit při rozhovorech s názorovými extremisty. Kniha je užitečným manuálem pro každého, kdo se chce naučit vést zdvořilou konverzaci a snaží se, aby jeho rozhovory s partnery byly prodchnuty snahou o porozumění a empatii.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (54.91.62...)