Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2672684 obálek a 807516 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nikdy nedělej kompromis, aneb, Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život



Autor: Christopher Voss, Tahl Raz, Eva Nevrlá
Rok: 2016
ISBN: 9788075550026
NKP-CNB: cnb002799831
OCLC Number: (OCoLC)956489208
OKCZID: 127468975

Citace (dle ČSN ISO 690):
VOSS, Christopher a Tahl RAZ. Nikdy nedělej kompromis, aneb, Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život. Vydání první. Přeložil Eva NEVRLÁ. V Brně: Jan Melvil Publishing, 2016. 280 stran. Žádná velká věda.

Hodnocení: 4.7 / 5 (26 hlasů)


Anotace

 

 „Nikdy nedělej kompromis Chrise Vosse je tak trochu jiná kniha o byznysu. Je to kniha, která klade důraz na důležitost emoční inteligence bez obětování síly nezbytné k uzavření obchodu. Je z pera bývalého vyjednavače s únosci – někoho, kdo nesměl přijmout „ne“ jako odpověď – což z ní dělá fascinující čtivo. Přitom je výsostně praktická. Na stránkách Kompromisu najdete techniky,
s nimiž se dostanete k dohodě, po níž toužíte.“ – Daniel H. Pink, autor bestselleru Prodávat je lidské O knizeNikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který začínal jako pochůzkář v ulicích Kansasu, aby se později na desítky let stal hlavním vyjednavačem FBI s únosci. Dnes patří k nejvyhledávanějším lektorům prestižních podnikatelských škol a současně působí jako poradce velkých společností při jejich strategických jednáních. Vossovy techniky již prokázaly funkčnost v mnoha náročných situacích, od osvobození rukojmích po úspěšné miliardové fúze. A nyní je můžete využít i vy: ve své práci, pro získání lepšího místa, vyššího platu, či dokonce při přesvědčování svých dětí. Kniha se navíc čte lehce jako beletrie, protože autor svůj výklad prokládá napínavým popisem událostí, v nichž se Vossovi a jeho kolegům z FBI podařilo uspět v situacích, kdy šlo o všechno: o lidské životy.  V knize se mimo jiné dozvíte: - jak používat metody aktivního naslouchání, zejména zrcadlení, mlčení a hlas nočního DJ - jak zklidnit situaci a vyvolat v protějšku pocit bezpečí, aby se nebál odhalit jak rozlišit mezi tím, co dotyčný chce a co nezbytně potřebuje- co to je taktická empatie a jak používat tzv. labeling- jak odzbrojit druhého v jeho stížnostech vůči vám - proč je „ne“ tím nejlepším začátkem a jak ho dosáhnout jak lze přimět druhou stranu k e-mailové reakci - co to jsou kalibrované otázky a jak je použít k nasměrování energie protějšku k řešení vašich problémů - jak efektivně smlouvat i v případě, že jednáte s agresivním protivníkem či se potýkáte s urážkami Získejte konkurenční výhodu v práci i osobním životě díky technikám bývalého hlavního vyjednavače FBI. Diskutujte o knize s hashtagem #knihakompromis  

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
eReading.cz
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)