Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3336314 obálek a 1011206 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak ho nezku--t

Autor: James Oliver
Rok: 2012
ISBN: 9788087497517
NKP-CNB: cnb002367910
OCLC Number: (OCoLC)823820646
OKCZID: 111642827
Vydání: Vyd. 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
JAMES, Oliver. Jak ho nezku--t. Vyd. 1. Zlín: Kniha Zlin, 2012. 390 s. Tema, sv. 15.

Hodnocení: 2.9 / 5 (12 hlasů)


Anotace

Kniha zkoumá různé přístupy k dětem v kojeneckém a batolecím věku, způsoby náhradní péče a možnosti jak být dobrou matkou a zárověň uspokojit identitu pracující ženy. Také se zamýšlí, jak naše dětství ovlivnilo způsob, jakým pečujeme o své děti. Děti mají velmi jednoduché potřeby, rodiče jsou však zahlcováni často velmi vědeckými radami, jak je naplňovat. V knize tvrdí známý britský dětský psycholog Oliver James, že děti mladší tří let nepotřebují výchovu. To, co doopravdy potřebují, jsou milující rodiče. Na základě spousty rozhovorů a posledních klinických výzkumů rozlišil tři druhy matek: Objímačka, Organizérka a Fleximáma. U každého typu předkládá v knize výhody i nevýhody.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení