Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Architektura 20. století

Autor: Haas, Felix a Borkovec, Josef
Rok: 1978
NKP-CNB: cnb000141285
OCLC Number: (OCoLC)42177674
OKCZID: 111125204

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
HAAS, Felix. Architektura 20. století. Ilustrace Josef BORKOVEC. 1. vyd. Praha: SPN, 1978. 645 s. Učebnice pro vysoké školy.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Bohatě ilustrovaná vysokoškolská učebnice seznamuje s nejdůležitějšími projevy architektury našeho století a uvádí do její zajímavé a složité problematiky. Podává nejprve nástin hlavních vývojových tendencí 19. století a sleduje nejdůležitější architektonické koncepce 20. století až do současnosti. Připomíná význačné architekty a pozoruhodné architektonické realizace, a to jak z oblasti československé, tak i světové architektury.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení